Tråd:
Tar lång tid att godkänna

Inlägg

@evaldo

Det heter ju att när man pratar om trollen så står de vid dörren. Jag hann bara skriva om att det dröjde med godkännandet så kom de alla på en gång. tack för det.

@lena

Men jag ser att nu har min recept blivit god kända till och med att ett av leverstuvningen är med två gånger. Mvh Lena:p

@lind

Hej,

Den senaste tiden har det tagit lite längre tid då det har kommit väldigt många recept... Vilket är roligt :D Men vi hinner inte riktigt med att godkänna alla recept på samma dag som de kommer in. Vi jobbar på att hitta ett enklare sätt att godkänna recept på.

Hoppas ni inte blir för otåliga :)!

@jessika

Mina har också blivit godkända fort. De flesta inom någon timme och som längst morgonen efter jag lagt in dom. Det låter som om det skulle ha blivit något fel när ni la in dom. :oKan ni ha blivit utloggade? Det såg jag någon annan här på forumet som hade blivit medans hon lade in receptet.

@mammamu

Konstigt! "Alla" mina recept har då blivit godkända inom ett dygn.

@evaldo

Samma här jag väntar på godkännande på flera recept, men har inte fått något godkännande. Varför?

@lena

Ja jag håller med har skickat in fler recept men har inte hänt nått (N)

@smulpajen

Hur lång tid ska det ta att godkänna ett recept? Upp till 24 tim har jag läst här någonstans. Nu har jag väntat i 3 dygn.... Dåligt tycker jag. (N)

Vitvinsbox till säsongens smarriga kräftor!
209 kr